PÄRLIPÜÜDJAD

Meist

Kuidas kõik algas...

Meie lugu sai alguse aastal 2010, kui sai avatud väike helmeid ja enda tehtud ehteid müüv kauplus "Pärlipüüdjad" Tallinna kesklinnas.

Hetkel ei ole meil nii öelda pärispoodi, kuid tooteid on võimalik osta kas e-poest või esitlusmüükidelt üle Eesti. Kindlasti on parem külastada meid esitlusmüükidel, kuna nii saate tooteid ise katsuda ja proovida. Ja lisaks on esitlusmüükidel toodete valik võrreldes e-poega laiem.

Tänaseks on toote valik võrreldes ettevõtte loomisaegadega tunduvalt laienenud. Lisaks enda tehtud ehetele pakume ka Indiast pärit kauni romantilise disainiga hõbeehteid ja looduslikku mineraalkosmeetikat.

Meie suurimaks sooviks on pakkuda Sulle tooteid, millel on "mõte" sees. Seetõttu on meie valikus just kristallidega ehted ja looduslik mineraalkosmeetika. Toodete valikul on oluline, et see oleks hea nii ihule kui hingele. Loe lisaks

Esitlusmüügid:
 23.- 24.11  Laagri Maksimarket
  1.- 3.12  Tartu linna Suur jõululaat
  7.-10.12 Magistali Keskuse laat
15.-17.12 Mustika keskuse laat
18.-24.12 Pärnu Kaubamaja laat

Loe lisaks
 
Uudised
05/02/2018 E-poodi lisatud palju uusi India hõbeehteid - sõrmused, käeketid, kõrvarõngad. 
 

20/01/2018 E-poodi lisatud uued
poolvääriskividega kõrvarõngaid
 

16/01/2018 E-poodi lisatud palju uusi mineraalkosmeetika tooteid - huuleläiked, huulepulgad, lauvärvid - üks parem kui teine!
 

23/11/2017 E-poodi lisatud India hõbeehted prooviga 925. India ehete 
vastavus hõbeda proovile 925 kontrollitud Eesti Proovikojas.
 

03/11/2017 E-poodi lisatud 925 hõbedast detailidega roosa kvartsi käevõrud 

02/11/2017 Meil on hea meel teatada, et kaubavalik on täienenud mineraalkosmeetika võrra -
Barefaced Beauty Inglismaalt


Loe lisaks
 
Mineraalkosmeetika
Mineraalkosmeetika on looduslikku pärit-olu kosmeetika, mille peamisteks koostisosadeks on:
  • vilgukivi (Mica) titaandioksiid (Titanium Dioxide)
  • tsinkoksiid (Zinc Oxide)
  • raudoksiid (Iron Oxyde)  
  • ultramariin (Ultramarine)
Vilgukivi on mineraal, mis peegeldab valgust, vähendab poore ja kortsukesi ning annab nahale kauni ja nooruslikult särava jume.
Titaandioksiid ja tsinkoksiid kaitsevad nahka UV kiirguse eest.
Tsinkosiidil on nahka rahustav ja antibakteriaalne toime.
Raudoksiidi ja ultramariini kasutatakse pigmendina. 

Kuna mineraalkosmeetika ei sidalda kahjulikke aineid nagu nt parabeenid, säilitus- ja lõhnained, sobib see ka tundlikule nahale. Üldjoontes sobib mineraalkosmeetika ka neile, kellele tavakosmeetika ei sobi.

Mineraalkosmeetika laseb nahal hingata, ei takista naha loomulikku ainevahetust ning poorid jäävad vabaks. Mineraalmeik on näol väga kerge, siidine ja pehme. Mineraalmeigi korral ei juhtu midagi hullu, kui unustad selle ööseks maha võtta.

Võrreldes tavakosmeetikaga on mineraal-kosmeetikat palju lihtsam peale kanda ja lisaks vajad Sa tavapärasest vähem tooteid.

Mineraalpuudri peale kandmiseks:

1) Puhasta nahk
2) Niisuta nöonahk sobiva kreemiga, mis ei jäta nahka liiga rasuseks ega ummista poore. Oota mõned minutid kuni niisutav kreem imendub
3) Vajadusel kasuta peitepuudrit "iluvigadel" nagu pigmendilaigud, tumedad silmaalused, kapillaarid jne
4) Kanna peale aluspuuder kasutades selleks sobivat meigipintslit (kabuki). Ülearune puuder koputa pintslist välja ja kanna puuder peale üle terve näo julgete ringjate liigutustega.
5) Soovi korral kanna peale särapuuder, pruunistav ja/või põsepuna. Pole vahet, mis järjekorras. Pruunistavpuuder kantakse peale just nendesse kohtadesse, mis kõige enam päevituvad (juuksepiir, põsed, nina, lõug)
5) Kanna peale mineraallauvärv, kasutades selleks sobivat pintslit. Koputa pintslist ülearune lauvärvi puru. Tupsuta õrnalt pintsliga lauvärv laugudele.

Ingliskeelne mineraalmeigi kontuurimisõpetus 

pilt internetist

  Loe lisaks

Ostukorv
Kogus:
Kokku:

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: